Kontakta oss

Krafter Mot Ensamhet

**************************************  Krafter Mot    

*****************************************

Kontakta oss

via formuläret nedan

Även adressändring

utföres här.

 (Sätt en bokstav i tomt fält om formuläret inte går att sända iväg).

Ditt namn

Din E-post

Ditt telefonnummer

Din adress

Postnummer och ort

Dina frågor eller meddelande

 

 

KME administration

Org.nummer 802533-1821

Swish 123 632 46 36

Bankgiro 5582-1862 

 

*********************************************

 KMEs styrelse

************************************

Ordförande  Josefin Forsberg

E-post: josefin@motensamhet.com

Telefon: 0733-94 63 76

************************************

Vice ordförande Rosita Klint

Även programansvarig

E-post: rosita@motensamhet.com

Telefon: 0733-56 08 03

********************************

 Sekreterare Lisbeth Ek

E-post: lisbeth@motensamhet.com

Telefon 076-8438438

**************************************************

  Kassör  Anders Hansson

E-post: anders@motensamhet.com

 Telefon 073-50 76 838

**********************************************

 Teknisk ledning Lars-Erik Johansson

E-post: larserik@motensamhet.com

Telefon 072-90 21 309

****************************************

  Programansvarig Agneta Orwinger Wallborg

  E-post: agneta@motensamhet.com

 Telefon: 0708-13 59 10

**************************************************

Ledamot Eva Häggkvist

E-post: eva@motensamhet.com

Telefon 070-39 09 319.

*************************************************

Ledamot och Programgrupp Anita Karlsson

E.post:anitakarlsson21@gmail.com

Telefon 0709-625 49 09

___________________________________

 

 Funktionärer

******'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

  Träffanmälan och träfförberedelser.

  Anne Hansson

 E-post: anne@motensamhet.com

 Telefon: 0760-44 00 62

*****''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Lokal och träfförberedelser Anders Hansson.

E-post: anders@motensamhet.com

Telefon: 073-50 76 838

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Webbredaktör och Medlemsregister 

Arne Aderup 

  E-post:webbmaster@motensamhet.com

 Telefon 070-52 55 789

********************************************************

Revisor Lars-Olof Ternvall

E-post:lte@megabasen.com

Telefon:  072-336 0884 

*******************************************************

Valberedning Lars Granqvist

E-post: granquist.lars41@gmail.com

Telefon: 070-93 69 523

******************************************************